veřejná zeleň

zakládání zeleně

Zabýváme se veškerou výsadbou stromů, keřů i záhonů trvalek. Společně se zákazníkem vybereme nejvhodnější řešení výsadeb, přičemž jsme schopni ve spolupráci s dodavatelem dodat jakékoliv druhy a velikosti dřevin. Neomezujeme se pouze na výsadbu vzrostlých stromů pro intravilán obcí, ale také realizujeme výsadby v extravilánu, jako jsou lesoparky, doprovodná zeleň cest, remízy atd. Zakládáme samozřejmě také travní plochy a to jak osevem, tak pokládkou travních koberců .

Jsme schopni zrealizovat vycházkové a cyklistické stezky s nezpevněným povrchem a doprovodnou zelení.

údržba zeleně

Pečujeme o veškeré typy porostů, obstaráme komplexní údržbu zeleně pro obce a městské části. Především jde o sekání trávy, sběr listí, stříhání živých plotů, údržba záhonů, výsadby letniček apod. Při naší práci je samozřejmostí čistota na pracovišti a pracoviště je vždy dokonale uklizené.

Jsme schopni upravit dle Vašich přání zanedbané a neobdělávané plochy. Na stavu zanedbaných ploch nezáleží, vždy dokážeme uspokojit Vaše představy. Specializujeme se také na kácení ve ztížených podmínkách (sekce Arboristika).

Ošetřujeme také zpevněné plochy (např. zámková dlažba) proti plevelům chemickým postřikem.

Pracujeme výhradně s profesionální zahradní technikou, což je nedílnou součástí kvalitně provedené práce.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a zkonzultovat Vaše představy. Cenové nabídky zpracováváme samozřejmě zcela nezávazně a zdarma.